Częstotliwość Solfeggio 396Hz

Witam w trzeciej części tego wyzwania częstotliwości Solfeggio. Mam nadzieję, że ostatnie materiały były dla Ciebie fantastyczną podróżą. Jeśli jeszcze nie zrobiłeś 174Hz, ani 285Hz, to sugeruję, aby wrócić i zacząć od tego. Pomoże Ci to zrozumieć, co tutaj robimy. Teraz nadszedł czas, abyśmy przeszli na kolejną częstotliwość – 396Hz. I mantrę LAHM lub LAM.  

396Hz Solfeggio

Częstotliwość Solfeggio 396Hz oczyszcza poczucie winy, strachu i traumy poprzez osłabianie mechanizmów obronnych.

Jest to jedna z podstawowych częstotliwości używanych w uzdrawianiu dźwiękiem; jego częstotliwość jest związana z czakrą korzenia i wyszukuje ukryte blokady, często spowodowane zbyt dużym zmartwieniem, stresem i niepokojem. Może być również używana do uziemienia, przebudzenia, otrzeźwienia i powrotu do rzeczywistości.

Podczas medytacji z tą częstotliwością, proponuję słuchać jej przez zestaw słuchawkowy. W tle słychać wiele subtelnych dźwięków, które poprawią wrażenia.

Jeśli nie masz zestawu słuchawkowego, nie martw się, nadal możesz wziąć udział w wyzwaniu dla tej częstotliwości. Po prostu słuchaj muzyki, ustawiając odpowiednio poziom głośności, rezonując swoim głosem z mantrą LAM w tej częstotliwości. 

 

Jak wspomniałem wcześniej, możesz użyć grupy na Facebooku do publikowania komentarzy, doświadczeń, pomysłów itp. Wystarczy kliknąć przycisk udostępniania, aby zaprosić znajomych. To jest społeczność ludzi o podobnych poglądach. Wszyscy jesteśmy w tej podróży razem. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, ponieważ jestem tutaj, aby pomóc. Mam nadzieję, że te 9 częstotliwości przyniesie Ci uzdrowienie, wgląd i połączenie. W końcu na to zasługujesz.

Poniżej kilka sugestii w jaki sposób słuchać muzyki Solfeggio o częstotliwości 396Hz

 • Zacznij od znalezienia spokojnego miejsca z dala od wszelkich zakłóceń. Może być wszędzie tam, gdzie czujesz się komfortowo. Nie musi być w całkiem 100%; po prostu potrzebujesz miejsca, w którym nie będziesz nikomu przeszkadzać, ani nikt nie będzie przeszkadzać Tobie przez około 15 minut.
 • Następnie znajdź wygodne miejsce do leżenia lub siedzenia. Znajdź to, co działa najlepiej dla Ciebie. Niektórzy lubią siedzieć na podłodze lub krześle, podczas gdy inni lubią leżeć. Nie ma dobrej ani złej drogi; po prostu znajdź coś, co działa najlepiej dla Ciebie.
 • Proponuję używać tej muzyki jako medytacji lub w skupionym, zrelaksowanym stanie. Po prostu pozwól falom częstotliwości zalewać twój umysł, ciało i ducha.
 • Pozwól swojemu umysłowi otworzyć się i obudzić na moc tych uzdrawiających tonów.
 • Jeśli twój umysł błądzi lub zostaje wciągnięty w historię, po prostu sprowadź go z powrotem do muzyki.
 • Rób to, co czujesz najlepiej, aby wyzdrowieć. Jeśli obecnie prowadzisz praktykę medytacyjną, nie ma potrzeby tworzenia nowej tylko w tym celu. Miej muzykę odtwarzaną w tle, gdy robisz to w zwykły sposób.
 • Najważniejszą rzeczą jest relaks. Sugerowany czas słuchania to minimum 15 minut. Jeśli chcesz popracować dłużej, możesz. Nie ma magicznego czasu na słuchanie, ale posiadanie minimum 15 minut pozwala doświadczyć korzyści przez jakiś czas.
 • Możesz to zrobić również o każdej porze dnia.
 • Lubię medytować rano i wieczorem, jednak znajdź to, co działa na Ciebie najlepiej.
 • Cokolwiek wybierzesz, staraj się, aby każdego dnia było tak samo.
 • Bądź konsekwentny w swojej praktyce, a zobaczysz korzyści.