Częstotliwość Solfeggio 174Hz

Witam Cię w pierwszej części tego niesamowitego wyzwania dotyczącego częstotliwości Solfeggio. Pomyślałem, że byłoby miło rozpocząć tę podróż, używając pieśni Omm. Ten dźwięk jest tym, który rozbrzmiewa w całym wszechświecie. Aum lub Om został połączony z częstotliwością Solfeggio 174Hz. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o częstotliwościach solfeggio, upewnij się, że odwiedziłeś stronę główną 9-stopniowej skali wyzwania solfeggio. Podałem krótki opis skali i czego można się spodziewać, już po kilku dniach regularnego słuchania. Najniższa częstotliwość w skali Solfeggio, 174 Hz, działa jak znieczulenie energetyczne. Świetnie nadaje się do łagodzenia napięcia i bólu. Wygląda jak naturalny środek znieczulający.

Symboliczna ilustracja częstotliwości 174 Hz Solfeggio z geometrycznymi wzorami kwiatu życia na ciemnoniebieskim tle.

Częstotliwość 174Hz pomaga czuć się bezpiecznie i ma powolną i kojącą jakość.

Uzdrawiające częstotliwości rozluźnią mięśnie, łagodząc w ten sposób napięcie lub ból. Możesz użyć grupy na Facebooku do publikowania komentarzy, doświadczeń, pomysłów itp. Wystarczy kliknąć przycisk udostępniania, aby zaprosić znajomych.

To jest społeczność ludzi o podobnych poglądach. Wszyscy jesteśmy w tej podróży razem. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, ponieważ jestem tutaj, aby pomagać i podpowiadać oraz sugerować.

Mam nadzieję, że czas spędzony na słuchaniu i relaksacji przy tej specjalnej muzyce przyniesie Ci uzdrowienie, wgląd i połączenie. W końcu na to zasługujesz.

Poniżej kilka sugestii w jaki sposób słuchać muzyki Solfeggio o częstotliwości 174Hz

  • Zacznij od znalezienia spokojnego miejsca z dala od wszelkich zakłóceń. Miejsce może być wszędzie tam, gdzie czujesz się komfortowo. Nie musi być w 100% całkiem wyciszone, po prostu potrzebujesz miejsca, w którym nie będziesz, ani nikt Tobie nie będzie przeszkadzać przez około 15 minut.
  • Następnie znajdź wygodne miejsce do leżenia lub siedzenia. Znajdź takie miejsce, które działa najlepiej na Ciebie. Niektórzy lubią siedzieć na podłodze lub krześle, podczas gdy inni lubią leżeć. Nie ma dobrej ani złej drogi, po prostu znajdź coś, co działa najlepiej dla Ciebie.
  • Następnie posłuchaj utworu o częstotliwości OM 174Hz. Słuchawki nie są wymagane, mogą pomóc Ci poprawić wrażenia słuchowe i stymulację dźwięku, ale jeśli ich nie masz, nie martw się.
  • Eksperymentuj z głośnością częstotliwości. Uzdrawiającą muzykę najlepiej ustawić na niską lub średnią głośność. Jeśli słuchasz przez zestaw słuchawkowy, nie nastawiaj zbyt głośno. Proponuję używać tej muzyki jako medytacji lub w skupionym, zrelaksowanym stanie. Po prostu pozwól falom częstotliwości zalać Twój umysł, ciało i ducha.
  • Pozwól swojemu umysłowi otworzyć się i obudzić na moc tych uzdrawiających tonów.
  • Jeśli Twój umysł błądzi lub zostaje wciągnięty w historię, po prostu sprowadź go z powrotem do muzyki.
  • Rób to, co czujesz najlepiej z zamiarem uzdrowienia. Jeśli obecnie prowadzisz praktykę medytacyjną, nie ma potrzeby tworzenia nowej tylko w tym celu. Niech muzyka gra w tle, gdy wykonujesz zwykłe ćwiczenia. Najważniejszą rzeczą jest relaks.
  • Sugerowany czas słuchania to minimum 15 minut. Jeśli chcesz popracować dłużej, możesz. Nie ma magicznego czasu na słuchanie, ale posiadanie minimum 15 minut pozwala doświadczać korzyści przez pewien czas.
  • Możesz robić medytację Solfeggio 174Hz również o każdej porze dnia. Lubię medytować z nią rano i wieczorem, ale znajdź odpowiednią porę, która działa najlepiej dla Ciebie.
  • Cokolwiek wybierzesz, staraj się, aby każdego dnia było tak samo. Bądź konsekwentny w swojej praktyce, a zobaczysz korzyści.