Częstotliwość Solfeggio 963Hz

Witaj w dziewiątej i ostatniej części, tego wyzwania dotyczącego częstotliwości Solfeggio. Tylko dlatego, że jest to ostatni dźwięk, nie oznacza to, że to koniec Twojej podróży. Właściwie, to dopiero się zaczyna. Moim celem było wprowadzenie Cię w piękny świat tych cudownych częstotliwości. W tym momencie ludzie zawsze pytają mnie „Co dalej?”. Po pierwsze, możesz wrócić i posłuchać ulubionej częstotliwości, spędzić z nią więcej czasu lub znaleźć inną muzykę, która pomoże Ci pogłębić wrażenia. Drugą rzeczą, którą możesz zrobić, to naprawdę zacząć ich używać, aby się leczyć. Częstotliwości te mogą być używane jako lekarstwo. Pomagają wyleczyć twoje ciało z bólu, niepokoju, stresu, zablokowanej energii i wielu innych korzyści. Pomagają ci ponownie połączyć się ze źródłem.

Symboliczna ilustracja częstotliwości 963 Hz Solfeggio z geometrycznymi wzorami kwiatu życia na różowym tle.

Jeśli nie ukończyłeś jeszcze żadnej z pozostałych częstotliwości, sugeruję, abyś wrócił i zaczął dokładnie tutaj. Wszystkie częstotliwości można znaleźć na stronie głównej 9 częstotliwości Solfeggio. Teraz nadszedł czas, abyśmy przeszli do następnej niesamowitej częstotliwości 963Hz.

To potężna częstotliwość solfeżowa. Częstotliwość 963Hz budzi naszą czakrę korony, pomaga nam połączyć się z naszym źródłem. Kiedy czakra korony budzi się i otwiera, osiągamy wysoki stan wibracyjny, który daje nam dostęp do tej nieskończonej energii kosmicznej. Ton 963Hz jest związany z przebudzeniem intuicji i aktywacją szyszynki. Budzi naszą czakrę korony (Sahasrara) i podnosi pozytywną energię i wibracje oraz pomaga nam powrócić do Jedności – do samego źródła. 

Masz w umyśle czyste, jasne wizje i myśli. Pomaga ci w kontaktowaniu się z wniebowstąpionymi mistrzami, aniołami, wyższą jaźnią i duchowym channelingiem. Ton 963Hz związany jest z czakrą korony. Jeśli chcesz wejść głębiej w rezonans, możesz słuchać przez zestaw słuchawkowy. Kiedy medytujesz przy tej muzyce, pozbądź się wszystkich negatywnych uczuć i pozwól im odpłynąć.

Obserwuj siebie, jak stajesz się coraz bardziej wyciszony wewnętrznie, jesteś czystą miłością i zasługujesz na wszelkie uzdrowienie. Uważam, że używanie zestawu słuchawkowego może wzmocnić efekt. Jeśli nie masz zestawu słuchawkowego, nie martw się, nadal możesz słuchać bez. Jak wspomniano wcześniej, możesz użyć grupy na Facebooku do publikowania komentarzy, doświadczeń, pomysłów itp.

Wystarczy kliknąć przycisk udostępniania, aby zaprosić znajomych. To jest społeczność ludzi o podobnych poglądach. Wszyscy jesteśmy w tej podróży razem. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, ponieważ jestem tutaj, aby pomóc. Mam nadzieję, że te 9 częstotliwości, przyniesie Ci uzdrowienie, wgląd i połączenie. W końcu na to zasługujesz.

Poniżej kilka sugestii w jaki sposób słuchać muzyki Solfeggio o częstotliwości 963Hz

  • Zacznij od znalezienia spokojnego miejsca z dala od wszelkich zakłóceń. Może być wszędzie tam, gdzie czujesz się komfortowo. Nie musi być w 100%; po prostu potrzebujesz miejsca, w którym nie będziesz nikomu przeszkadzać, ani nikt nie będzie przeszkadzać Tobie przez około 15 minut.
  • Następnie znajdź wygodne miejsce do leżenia lub siedzenia. Wybierz to, co działa najlepiej dla Ciebie. Niektórzy lubią siedzieć na podłodze lub krześle, podczas gdy inni lubią leżeć. Nie ma dobrej ani złej drogi; po prostu znajdź coś, co najlepiej z Tobą rezonuje.
  • Proponuję używać tej muzyki jako medytacji lub w skupionym, zrelaksowanym stanie. Po prostu pozwól falom częstotliwości zalewać twój umysł, ciało i ducha.
  • Pozwól swojemu umysłowi otworzyć się i obudzić na moc tych uzdrawiających tonów.
  • Jeśli twój umysł błądzi lub zostaje wciągnięty w historię, po prostu sprowadź go z powrotem do muzyki.
  • Rób to, co czujesz najlepiej, aby wyzdrowieć. Jeśli obecnie prowadzisz praktykę medytacyjną, nie ma potrzeby tworzenia nowej tylko w tym celu. Miej muzykę odtwarzaną w tle, gdy robisz to w zwykły sposób. Najważniejszą rzeczą jest relaks.
  • Sugerowany czas słuchania to minimum 15 minut. Jeśli chcesz popracować dłużej, możesz. Nie ma magicznego czasu na słuchanie, ale posiadanie minimum 15 minut pozwala doświadczyć korzyści przez jakiś czas. Możesz to zrobić również o każdej porze dnia. 
  • Lubię medytować nad nimi rano i wieczorem, ale znajdź to, co działa najlepiej dla Ciebie. Cokolwiek wybierzesz, staraj się, aby każdego dnia było tak samo.
  • Bądź konsekwentny w swojej praktyce, a zobaczysz korzyści.