Częstotliwość Solfeggio 639Hz

Witam Ciebie – Bracie, Siostro! Rozumie ten kto wie… 

Jest to szósta część tego muzycznego wyzwania. Dotyczy ono częstotliwości Solfeggio. Powinieneś być dumny, że zaszedłeś tak daleko. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze żadnej z wcześniejszych częstotliwości, sugeruję, abyś wrócił i zaczął od TEGO. Wszystkie częstotliwości można znaleźć na stronie głównej 9 częstotliwości Solfeggio. Teraz nadszedł czas, abyśmy przeszli na kolejną potężną częstotliwość – 639Hz . Być może już o tym wiesz, iż oddaje ona cudowne wibracje.

Symboliczna ilustracja częstotliwości 639 Hz Solfeggio z geometrycznymi wzorami na zielonym tle.

639Hz jest częstotliwością wypełnioną Miłością, Promieniowaniem i Pozytywną Energią. To częstotliwość Serca. Ta częstotliwość jest subtelna i głęboka. Wzmacnia komunikację, zrozumienie, tolerancję i miłość. Ten ton może być używany do radzenia sobie z problemami w związku; w rodzinie, między partnerami i przyjaciółmi. Częstotliwość 639Hz może być wykorzystana do stymulacji komórki do komunikacji z otoczeniem. Jest to związane z czakrą serca.

Jeśli chcesz wejść głębiej w rezonans, możesz słuchać przez zestaw słuchawkowy. Kiedy medytujesz przy tej muzyce, pozbądź się wszystkich negatywnych uczuć w twoim sercu i obserwuj, jak staje się czułe, pełne miłości i pozytywności.

Uważam, że używanie zestawu słuchawkowego może go wzmocnić. Jeśli nie masz zestawu słuchawkowego, nie martw się, nadal możesz wziąć udział w wyzwaniu dla tej wibracji. 

Jak wspomniałem wcześniej, możesz użyć grupy na Facebooku do publikowania komentarzy, doświadczeń, pomysłów itp. Wystarczy kliknąć przycisk udostępniania, aby zaprosić znajomych. To jest społeczność ludzi o podobnych poglądach. Wszyscy jesteśmy w tej podróży razem. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, ponieważ jestem tutaj, aby pomóc. Mam nadzieję, że te 9 częstotliwości przyniesie Ci uzdrowienie, wgląd i połączenie. W końcu na to zasługujesz.

Poniżej kilka sugestii w jaki sposób słuchać muzyki Solfeggio o częstotliwości 639Hz

  • Zacznij od znalezienia spokojnego miejsca z dala od wszelkich zakłóceń. Może być wszędzie tam, gdzie czujesz się komfortowo. Nie musi być w 100%; po prostu potrzebujesz miejsca, w którym nie będziesz nikomu przeszkadzać, ani nikt nie będzie przeszkadzać Tobie przez około 15 minut.
  • Następnie znajdź wygodne miejsce do leżenia lub siedzenia. Wybierz to, co działa najlepiej dla Ciebie. Niektórzy lubią siedzieć na podłodze lub krześle, podczas gdy inni lubią leżeć. Nie ma dobrej ani złej drogi; po prostu znajdź coś, co najlepiej z Tobą rezonuje.
  • Proponuję używać tej muzyki jako medytacji lub w skupionym, zrelaksowanym stanie. Po prostu pozwól falom częstotliwości zalewać twój umysł, ciało i ducha.
  • Pozwól swojemu umysłowi otworzyć się i obudzić na moc tych uzdrawiających tonów.
  • Jeśli twój umysł błądzi lub zostaje wciągnięty w historię, po prostu sprowadź go z powrotem do muzyki.
  • Rób to, co czujesz najlepiej, aby wyzdrowieć. Jeśli obecnie prowadzisz praktykę medytacyjną, nie ma potrzeby tworzenia nowej tylko w tym celu. Miej muzykę odtwarzaną w tle, gdy robisz to w zwykły sposób. Najważniejszą rzeczą jest relaks.
  • Sugerowany czas słuchania to minimum 15 minut. Jeśli chcesz popracować dłużej, możesz. Nie ma magicznego czasu na słuchanie, ale posiadanie minimum 15 minut pozwala doświadczyć korzyści przez jakiś czas. Możesz to zrobić również o każdej porze dnia.
  • Lubię medytować nad nimi rano i wieczorem, ale znajdź to, co działa najlepiej dla Ciebie. Cokolwiek wybierzesz, staraj się, aby każdego dnia było tak samo.
  • Bądź konsekwentny w swojej praktyce, a zobaczysz korzyści.