Częstotliwość Solfeggio 741Hz

Witaj w siódmej części tego wyzwania dotyczącego częstotliwości Solfeggio. Napisz w komentarzu, jak wyglądała do tej pory Twoja podróż. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze żadnej z wcześniejszych częstotliwości, sugeruję, abyś wrócił i zaczął z tego miejsca. Wszystkie częstotliwości można znaleźć na stronie głównej 9 częstotliwości Solfeggio. Teraz nadszedł czas, abyśmy przeszli do następnej niesamowitej częstotliwości – 741Hz. To kolejna potężna częstotliwość solfeżowa.

Symboliczna ilustracja częstotliwości 741 Hz Solfeggio z geometrycznymi wzorami na niebieskim tle.

741Hz działa jak zbroja ochronna przed toksynami, negatywnością, gniewem, zazdrością i wszystkim, co wnosi negatywność do naszego życia. Ta częstotliwość dotyczy obszarów wzmacniania, mówienia prawdy i pewności siebie. Oczyszcza komórki z toksyn, promieniowania elektromagnetycznego, infekcji – wirusowych, bakteryjnych i grzybiczych.

Pomaga generować pomysły, jasno i klarownie mówić, kreatywnie myśleć i zwiększać pewność siebie. Oczyszcza umysł i ciało. Ton 741Hz pomoże doprowadzić każdą osobę do czystego i spokojnego życia duchowego. Pokazuje również moc wyrażania siebie, co skutkuje stabilniejszym i zdrowszym życiem. Jest związany z czakrą gardła, którą blokują kłamstwa, jakie wmawiamy sobie i innym. 

Jeśli chcesz wejść głębiej w rezonans z tym dźwiękiem, możesz słuchać przez zestaw słuchawkowy.

Kiedy medytujesz przy tej muzyce, pozbądź się wszystkich negatywnych uczuć i pozwól im odpłynąć. Obserwuj siebie, jak stajesz się coraz bardziej wyciszony wewnętrznie, jesteś czystą miłością i zasługujesz na całe to piękne uzdrowienie. Uważam, że używanie zestawu słuchawkowego może wzmocnić doznania. Jeśli nie masz zestawu słuchawkowego, nie martw się, nadal możesz słuchać bez.

Jak wspominałem wcześniej, możesz użyć grupy na Facebooku do publikowania komentarzy, doświadczeń, pomysłów itp. Wystarczy kliknąć przycisk udostępniania, aby zaprosić znajomych. To jest społeczność ludzi o podobnych poglądach. Wszyscy jesteśmy w tej podróży razem. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, ponieważ jestem tutaj, aby pomóc. Mam nadzieję, że te 9 częstotliwości przyniesie Ci uzdrowienie, wgląd i połączenie. W końcu na to zasługujesz.

Poniżej kilka sugestii w jaki sposób słuchać muzyki Solfeggio o częstotliwości 741Hz

  • Zacznij od znalezienia spokojnego miejsca z dala od wszelkich zakłóceń. Może być wszędzie tam, gdzie czujesz się komfortowo. Nie musi być w 100%; po prostu potrzebujesz miejsca, w którym nie będziesz nikomu przeszkadzać, ani nikt nie będzie przeszkadzać Tobie przez około 15 minut.
  • Następnie znajdź wygodne miejsce do leżenia lub siedzenia. Wybierz to, co działa najlepiej dla Ciebie. Niektórzy lubią siedzieć na podłodze lub krześle, podczas gdy inni lubią leżeć. Nie ma dobrej ani złej drogi; po prostu znajdź coś, co najlepiej z Tobą rezonuje.
  • Proponuję używać tej muzyki jako medytacji lub w skupionym, zrelaksowanym stanie. Po prostu pozwól falom częstotliwości zalewać twój umysł, ciało i ducha.
  • Pozwól swojemu umysłowi otworzyć się i obudzić na moc tych uzdrawiających tonów.
  • Jeśli twój umysł błądzi lub zostaje wciągnięty w historię, po prostu sprowadź go z powrotem do muzyki.
  • Rób to, co czujesz najlepiej, aby wyzdrowieć. Jeśli obecnie prowadzisz praktykę medytacyjną, nie ma potrzeby tworzenia nowej tylko w tym celu. Miej muzykę odtwarzaną w tle, gdy robisz to w zwykły sposób. Najważniejszą rzeczą jest relaks.
  • Sugerowany czas słuchania to minimum 15 minut. Jeśli chcesz popracować dłużej, możesz. Nie ma magicznego czasu na słuchanie, ale posiadanie minimum 15 minut pozwala doświadczyć korzyści przez jakiś czas. Możesz to zrobić również o każdej porze dnia.
  • Lubię medytować nad nimi rano i wieczorem, ale znajdź to, co działa najlepiej dla Ciebie. Cokolwiek wybierzesz, staraj się, aby każdego dnia było tak samo.
  • Bądź konsekwentny w swojej praktyce, a zobaczysz korzyści.