Częstotliwość Solfeggio 528Hz

Witaj w piątej części wyzwania częstotliwości Solfeggio. Mam nadzieję, że zacząłeś doświadczać w sobie jakiejś zmiany. Jeśli nie doświadczałeś jeszcze żadnej z wcześniejszych częstotliwości, sugeruję, abyś wrócił i zaczął od tego. Wszystkie częstotliwości można znaleźć na stronie głównej 9 częstotliwości Solfeggio. Teraz nadszedł czas, abyśmy przeszli wyżej. Do kolejnej potężnej częstotliwości 528Hz. To częstotliwość, która przynosi transformację i cuda oraz naprawę DNA.

Symboliczna ilustracja częstotliwości 528 Hz Solfeggio z geometrycznymi wzorami na żółtym tle.

Uzdrawiająca energia 528Hz jest tak potężna, że jest znana jako ton cudu, częstotliwość transformacji, częstotliwość miłości. Restrukturyzuje DNA z powrotem do idealnego stanu. Po naprawie DNA pojawia się wiele korzystnych efektów, takich jak zwiększona energia życiowa, świadomość, jasność umysłu, głęboki spokój wewnętrzny i stany ekstatyczne.

Zmniejsza poziom kortyzolu, hormonu stresu i wiąże się z czakrą splotu słonecznego. Jeśli chcesz zejść głębiej, możesz słuchać przez zestaw słuchawkowy. Ta częstotliwość ma potężny efekt i jest niczym innym jak lekarstwem wibracyjnym.

Uważam, że używanie zestawu słuchawkowego może go wzmocnić. Jeśli nie masz zestawu słuchawkowego, nie martw się, nadal możesz wziąć udział w wyzwaniu tego tygodnia. Jak wspominałem wcześniej, możesz używać grupy na Facebooku do publikowania komentarzy, doświadczeń, pomysłów itp. 

Wystarczy kliknąć przycisk udostępniania, aby zaprosić znajomych. To jest społeczność ludzi o podobnych poglądach. Wszyscy jesteśmy w tej podróży razem. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, ponieważ jestem tutaj, aby pomagać w doświadczaniu muzyki i medytacji.

Poniżej kilka sugestii w jaki sposób słuchać muzyki Solfeggio o częstotliwości 528Hz

 • Zacznij od znalezienia spokojnego miejsca z dala od wszelkich zakłóceń. Może być wszędzie tam, gdzie czujesz się komfortowo. Nie musi być w 100%; po prostu potrzebujesz miejsca, w którym nie będziesz nikomu przeszkadzać, ani nikt nie będzie przeszkadzać Tobie przez około 15 minut.
 • Następnie znajdź wygodne miejsce do leżenia lub siedzenia. Wybierz to, co działa najlepiej dla Ciebie. Niektórzy lubią siedzieć na podłodze lub krześle, podczas gdy inni lubią leżeć. Nie ma dobrej ani złej drogi; po prostu znajdź coś, co najlepiej z Tobą rezonuje.
 • Proponuję używać tej muzyki jako medytacji lub w skupionym, zrelaksowanym stanie. Po prostu pozwól falom częstotliwości zalewać twój umysł, ciało i ducha.
 • Pozwól swojemu umysłowi otworzyć się i obudzić na moc tych uzdrawiających tonów.
 • Jeśli twój umysł błądzi lub zostaje wciągnięty w historię, po prostu sprowadź go z powrotem do muzyki.
 • Rób to, co czujesz najlepiej, aby wyzdrowieć. Jeśli obecnie prowadzisz praktykę medytacyjną, nie ma potrzeby tworzenia nowej tylko w tym celu. Miej muzykę odtwarzaną w tle, gdy robisz to w zwykły sposób. Najważniejszą rzeczą jest relaks.
 • Sugerowany czas słuchania to minimum 15 minut. Jeśli chcesz popracować dłużej, możesz. Nie ma magicznego czasu na słuchanie, ale posiadanie minimum 15 minut pozwala doświadczyć korzyści przez jakiś czas. Możesz to zrobić również o każdej porze dnia.
 • Lubię medytować nad nimi rano i wieczorem, ale znajdź to, co działa najlepiej dla Ciebie. Cokolwiek wybierzesz, staraj się, aby każdego dnia było tak samo.
 • Bądź konsekwentny w swojej praktyce, a zobaczysz korzyści.

Uzdrawiające korzyści 528Hz

Czy jesteś w stanie sobie wyobrazić, jak piękny byłby świat z wibracją Miłości przenikającą powietrze?

Wszystko we Wszechświecie wibruje z określoną częstotliwością. Dzieje się tak, ponieważ wszystko wokół nas, łącznie z nami, jest energią.

Coraz więcej ludzi budzi się duchowo, psychicznie i emocjonalnie. Wybierają dostrojenie do częstotliwości 528Hz. Ta uzdrawiająca częstotliwość pomaga płynąć w idealnym rytmie i harmonii ze wszechświatem.

Twoje DNA nie jest w kamieniu. 

Uważa się, że częstotliwość 528Hz jest tak potężna, że może pomóc naprawić uszkodzenia DNA, przynieść pokój i harmonię oraz przywrócić równowagę wszystkim wokół niego. Uważa się, że gdy twoje ciało jest w harmonii, wibruje z częstotliwością około 62-68Hz, a wszystko, co jest niższe, może przyczynić się do osłabienia układu odpornościowego. Uważa się, że przeziębienie i grypa zaczynają się około 58Hz, podczas gdy rak może pojawić się w około 42Hz.

Istnieje wiele czynników, które mogą obniżyć twoje wibracje. Słynny fizyk Nikola Tesla również badał częstotliwości energetyczne i twierdził, że gdybyśmy mogli wyeliminować pewne częstotliwości, które zakłócają nasze ciała, moglibyśmy zmniejszyć ryzyko choroby.

Tak jak niektóre częstotliwości wywołują choroby, są też inne, które stymulują gojenie i regenerację. Częstotliwości te są znane jako skala Solfeggio, która, jak się uważa, była używana w starożytnej muzyce sakralnej i śpiewach gregoriańskich. Każdy ton Solfeggio został zaprojektowany tak, aby zrównoważyć energię twojego ciała i aby utrzymać ją w doskonałej harmonii.

Dźwięk 528 Hz jest jedną z najlepszych częstotliwości Solfeggio, ponieważ ma bardzo relaksujący wpływ na umysł, ciało i ducha. Słuchanie muzyki o częstotliwości 528Hz w nocy może poprawić jakość snu.

Oto niektóre z zalet muzyki o częstotliwości Solfeggio 528Hz 

 • Przywraca ludzkie DNA do pierwotnego, idealnego stanu.
 • Wnosi transformację i cuda do Twojego życia.
 • Następuje naprawa DNA dzięki korzystnym efektom zwiększonej ilości energii.
 • Pomaga również w równoważeniu i dostrajaniu czakry splotu słonecznego, która pomaga zwiększyć pewność siebie i samoocenę.
 • 528Hz jest również znana jako częstotliwość zdrowia i długowieczności — wibracje podnoszą się i dostrajają twoje serce w harmonii z całym stworzeniem i naturą.
 • Po prostu słuchając tych częstotliwości za pomocą muzyki i uzdrawiania dźwiękiem, na przykład mis śpiewających, gongów lub kamertonów, możesz zacząć stymulować uzdrawianie.
 • Pomaga również płynąć w idealnym rytmie i harmonii.
 • 528Hz to potężny dźwięk Miłości.
 • Przywraca ludzką świadomość i wnosi więcej harmonii i równowagi w Twoim życiu.