Muzyka Medytacyjna: 528 Hz Częstotliwość Splotu Słonecznego

Częstotliwość 528 Hz jest najważniejszą ze starożytnych częstotliwości Solfeggio. Znana jako Częstotliwość Miłości, Cudowny Ton, Częstotliwość Transformacji, ma głęboko zakorzeniony związek z naturą i jest obecna we wszystkim, od chlorofilu po ludzkie DNA. Ma również znaczenie matematyczne i udowodniony potencjał leczniczy. Służy do przywrócenia ludzkiego DNA do jego pierwotnego, doskonałego stanu. Otwiera również osobę na głębokie doświadczenia duchowe i duchowe oświecenie.

Częstotliwość Solfeggio wynosząca 528 Hz jest znana z potężnego wpływu transformacji na organizm ludzki, ponieważ pomaga obniżyć poziom kortyzolu, hormonu stresu, w naszym organizmie, po czym następuje korzystne działanie zwiększonej ilości energii. Pomaga również w równoważeniu i dostrajaniu czakry splotu słonecznego, co pomaga w zwiększeniu pewności siebie i poczucia własnej wartości. Kiedy połączymy te 2 potężne źródła dźwięku i wibracji, otrzymamy całkowicie cudowny efekt.

Co specjalnego jest w 528 Hz?

Wszystkie częstotliwości Solfeggio cieszą się popularnością w New Age i holistycznych społecznościach, ale szczególną uwagę zwraca się na ton 528 Hz. Znana również jako ton „Mi”, ta nuta była postrzegana jako święta od czasów średniowiecza, kiedy miała dwie znane definicje: zjawisko nadprzyrodzone, które można przypisać jedynie boskiej przyczynie, lub cudowne uzdrowienie. 528 Hz jest znane ze swojego związku z wibracjami i częstotliwościami występującymi w świecie przyrody, takimi jak wibracje chlorofilu.

Wiadomo, że pieśni gregoriańskie, które w liberalny sposób wykorzystują częstotliwość 528 Hz, powodują, że DNA pochłania więcej światła niż inne rodzaje muzyki. 

Według zwolenników leczenia 528 Hz, jest to częstotliwość, z jaką wibruje sama Ziemia. Ponieważ częstotliwość 528 Hz jest kojarzona przez niektórych z cudami, częstotliwość ta jest prawdopodobnie uważana za najświętszą z częstotliwości Solfeggio.

„Muzyka jest językiem ducha. Otwiera tajemnicę życia, przynosząc pokój, znosząc walkę”. Kahlil Gibran

Zalety 528 Hz

528 Hz jest dla jasności, spokoju i leczenia DNA: jest to cudowna częstotliwość miłości, która, jak stwierdzono, uzdrawia DNA, a także oczyszcza jednostkę z wszelkich chorób i dolegliwości. Uzdrawiający wpływ jest wzmacniany poprzez tonizację i medytację.

 • Posiada zdolność leczenia i naprawy organizmu. 
 • Wprowadza transformację i cuda do twojego życia.
 • Częstotliwość 528 Hz znacznie zmniejszyła stres w układzie hormonalnym i autonomicznym układzie nerwowym – nawet po zaledwie pięciu minutach słuchania.
 • Zmniejszono toksyczne działanie etanolu, głównego składnika napojów alkoholowych, na komórki. Jeszcze bardziej zdumiewające było to, że częstotliwość ta zwiększała także żywotność komórek o około 20 procent.
 • Leczy czakry, po czym następuje dobroczynne działanie zwiększonej ilości energii.
 • Pomaga również w równoważeniu i dostrajaniu czakry splotu słonecznego, co pomaga w zwiększeniu pewności siebie i poczucia własnej wartości.
 • Służy do równoważenia czakry splotu słonecznego.

Energetyzujące i lecznicze efekty muzyki ustawionej na 528 Hz sprawiają, że jest to idealna muzyka w tle za każdym razem, gdy czujesz się pod wpływem pogody lub po prostu potrzebujesz się zrelaksować.

“Bez muzyki, życie byłoby pomyłką” Fryderyk Nietzsche

Wibracja jest częścią życia. Jest podstawą wszystkiego, a każda wibracja będzie miała swoją własną częstotliwość.

Wystawienie ciała na częstotliwości solfeżowe zapewni Ci równowagę i głębokie uzdrowienie. Częstotliwości dostosują twoje ciało do tonów i rytmów, tworząc podstawę wszechświata. 

Częstotliwości można intonować podczas medytacji, ponieważ wnikają one głęboko w podświadomy i świadomy umysł.
Częstotliwość 528 Hz została również wykorzystana przeze mnie w Medytacjach Czakry Splotu Słonecznego które dostępne są w panelu po kliknięciu w ten tekst. 

Panel Czakry Splotu Słonecznego:

 1. Medytacja Splotu Słonecznego z Afirmacjami
 2. Oddech Mocy
 3. Medytacja Słońca
 4. Medytacja Ognia
Złoty lotos z dziesięcioma płatkami i centralnym trójkątem skierowanym ku dołowi, przedstawiający czakrę splotu słonecznego, na tle promieniującego złota sugerującego siłę i energię.