432 Hz jako muzyka medytacyjna

Masz trudności ze skupieniem się na medytacji? Czy chcesz poprawić swoją koncentrację w medytacji?
Najprawdopodobniej potrzebujesz magicznej muzyki 432 Hz w swojej medytacji!

Medytacja to prosta metoda uzyskania klarowności myśli. Pomaga nam znaleźć wewnętrzny spokój i satysfakcję. Aktywuje nasze umysły i pomaga nam rozwijać zdolności poznawcze. Muzyka może również poprawić nastrój, spowolnić oddech i wywołać inne zmiany wywołujące stres. Kiedy te dwa światy, medytacja i muzyka spotykają się, przynoszą korzyści, które mają wpływ na całe Twoje życie. Muzyka dostrojona do 432 Hz jest bardziej miękka i jaśniejsza, a także zapewnia lepszą klarowność i jest przyjemniejsza dla uszu. 

Słuchanie muzyki medytacyjnej 432 Hz może mieć pozytywny wpływ na praktykę medytacyjną i życie.

Słuchanie częstotliwości 432 Hz rezonuje w naszym ciele, uwalnia blokady emocjonalne i poszerza naszą świadomość. Pozwala nam dostroić się do mądrości Wszechświata, Boskiej Inteligencji i naszej Duszy. Tworzy Jedność zamiast separacji. Poszerza nasze serca i czyni nas bardziej współczującymi i kochającymi.

Nie możesz się doczekać całkowitej transformacji praktyki medytacyjnej i swojego życia?
Dlatego, usiądź i poczytaj! 

Czym jest częstotliwość 432 Hz?

Zgodnie z teorią muzyki, A = 432 Hz jest matematycznie zgodne z wszechświatem. Jest to znane jako „A” Verdiego – nazwane na cześć słynnego włoskiego kompozytora Giuseppe Verdiego. Muzyka dostrojona do 432 Hz jest bardziej miękka i jaśniejsza, a także zapewnia lepszą klarowność i jest przyjemniejsza dla uszu. Muzyka oparta na częstotliwości 432 Hz przekazuje dobroczynną energię leczniczą, ponieważ jest to czysty ton matematyki fundamentalny dla natury. 432 Hz jest powszechnie uważane za doskonałe strojenie, które sprawia, że słuchanie muzyki jest przyjemniejsze i ma pozytywny wpływ na ludzki umysł i ciało. 

432 Hz ma również ciekawe związki z naszą planetą i historią.

 

Skąd do nas przyszła muzyka 432 Hz?

Według Anandy Bosman, międzynarodowego badacza i muzyka, archaiczne instrumenty egipskie, które zostały odkryte, są w dużej mierze dostrojone do A = 432 Hz. Starożytni Grecy stroili swoje instrumenty głównie do 432 Hz. W archaicznych greckich misteriach eleuzyjskich Orfeusz jest bogiem muzyki, śmierci i odrodzenia oraz był strażnikiem Ambrozji i muzyki przemiany. Jego instrumenty były nastrojone na 432 Hz.

Guiseppe Verdi, włoski kompozytor, ustawił “A” dokładnie na 432 Hz. Zrobił to, ponieważ ten strój jest idealny dla głosów operowych. Jamie Buturff, badacz dźwięku, odkrył, że niektórzy mnisi tybetańscy używali tego strojenia w swoich ręcznie wykonanych instrumentach. Włożył płytę CD z tybetańskimi misami do swojego odtwarzacza i za pomocą tunera Korg odkrył, że wszystkie misy są harmonijne w skali muzycznej 432.

To muzyczne strojenie można znaleźć w różnych religiach i kulturach starożytnego świata. Wydaje się, że wprowadzenie go do instrumentów muzycznych było dobrym wyborem. Nawet dzisiaj wielu muzyków donosi o pozytywnych efektach od dostrojenia do 432 Hz, takich jak lepsza reakcja publiczności i bardziej wyluzowany klimat ich występów.

„Siła muzyki ma dla mnie ogromne znaczenie. Dzięki niej, nie brak mi motywacji przez cały dzień”. Paul Brodie

Co jest takiego specjalnego w 432 Hz?

Mówi się, że jest to naturalna częstotliwość wszechświata, która ma kosmiczne moce lecznicze i przyciąga rzesze słuchaczy do naszej muzyki. Tylko dostrojenie naszej muzyki o mniej niż pół tonu poniżej naszego standardowego A = 440 Hz obiecuje nam bezpośredni dostęp do ukrytych skarbów wszechświata. Słuchanie muzyki dostrojonej do 432 Hz sprawi, że Twoje ciało i otaczający je organiczny świat rezonują w naturalny sposób. Zapewniłoby to poczucie spokoju i dobrego samopoczucia, niezależnie od rodzaju piosenki wybranej do grania lub słuchania.

Co takiego jest w 432 Hz, co sprawia, że czujemy się tak zrelaksowani?

Muzyka wpływa nie tylko na naszą psychikę, wiadomo, że wpływa na funkcje wewnętrzne, takie jak ciśnienie krwi, przyspiesza lub spowalnia tętno, zmniejsza niepokój, a nawet pomaga w trawieniu, między innymi. Dlatego ma sens, że gdybyśmy spędzali więcej czasu na dostrajaniu się do naturalnych impulsów elektromagnetycznych Ziemi – przy 432 Hz – z kolei czulibyśmy się bardziej wyśrodkowani, zrównoważeni, świadomi i spokojni.

Muzyka nastrojona na 432 Hz jest bardziej przyjazna dla uszu i jednoczy słuchaczy z uniwersalną harmonią oraz pozytywnie wpływa na umysł i ciało. Krótko mówiąc, muzyka 432 Hz wypełniłaby umysł poczuciem spokoju i dobrego samopoczucia. Muzyka dostrojona do naukowego 432 Hz uwalnia emocjonalne blokady i jest uważana za najbardziej korzystną dla ludzi.

Muzyka dostrojona do 432 Hz jest bardziej miękka i jaśniejsza, a także zapewnia lepszą klarowność i jest przyjemniejsza dla uszu.

Muzyka medytacyjna nastawiona na 432 Hz jest relaksująca dla ciała i umysłu, a także bardziej harmonijna i przyjemna. 440 Hz, czyli częstotliwość, na której dostrojona jest większość współczesnej muzyki, której słuchamy potrafi rozstroić umysł. Niektórzy teoretycy uważają, że 440 Hz zostało zaprojektowane, aby stymulować strach, chorobę, ucisk. Ta narzucona częstotliwość została wprowadzona jako standardowa częstotliwość w 1940 roku w USA.

Czego lepiej słuchać, 432 Hz  vs 440 Hz?

432 Hz ma doskonały wpływ na duchowy rozwój słuchaczy. Aby uzyskać więcej wewnętrznego spokoju, posłuchaj 432 Hz, ponieważ zapewnia większą czystość niż 440 Hz. Badacze twierdzą, że czują się spokojniej, szczęśliwsi i bardziej zrelaksowani, grając i słuchając przy 432 Hz. Ciągłe słuchanie muzyki opartej na częstotliwości 440 Hz blokuje energię, a obniżenie wysokości zaledwie o 8 Hz sprawia, że jesteśmy bardziej radośni i zrelaksowani.

Odtwarzanie i słuchanie muzyki dostrojonej do 432 Hz sprawi, że Twoje ciało i otaczający je organiczny zaczną rezonować w naturalny sposób. Zapewnił to Tobie poczucie spokoju i dobrego samopoczucia, niezależnie od rodzaju utworu wybranego do odtwarzania i słuchania.

Otwarcie uszu na muzykę dostrojoną do „naukowej” częstotliwości 432 Hz przyniesie korzyści całej planecie i każdemu, kto na niej żyje. Słuchając muzyki dostrojonej na „dysharmoniczną” częstotliwość 440 Hz, uruchamiasz stres, negatywne zachowania i niestabilność w emocjach. We współczesnej muzyce jako standard strojenia przyjęto 440 Hz. Taka wysokość jest, jak dźwięk “A” powyżej środkowego C i stanowi miarę, dzięki której muzycy mogą zapewnić, że ich instrumenty będą dostrojone z innymi.

Utwory dostrojone do 440 Hz działają na czakrę trzeciego oka („myślenie”), podczas gdy 432 Hz stymuluje czakrę serca („uczucie”). Wielu uważa, że dźwięk o częstotliwości 440 Hz nie tylko sprawia, że muzyka jest mniej przyjemna, a nawet nieprzyjemna, ale w rzeczywistości ma negatywny wpływ na nasz umysł, naszą świadomość, nasze naturalne energie i wibracje oraz naszą duchowość. Dlatego muzyka 432 Hz zwiększa duchowy rozwój słuchacza. Może nawet mieć właściwości lecznicze.

Jakie korzyści daje muzyka medytacyjna 432 Hz?

Podczas słuchania takiej muzyki wiele osób doświadcza bardziej medytacyjnych i relaksujących stanów ciała i umysłu. Naturalna tonacja muzyczna wszechświata daje bardziej harmonijny i przyjemny dźwięk.
  • Pomaga w naturalny sposób odstresowując ciało i umysł.
  • Łączy ciało i świadomość z Naturą.
  • Dzięki bardziej harmonijnemu i przyjemnemu charakterowi muzyki 432 Hz w porównaniu do 440 Hz, pomaga w uwalnianiu serotoniny i endorfin, które z kolei utrzymują stabilne ciśnienie krwi i tętno.
  • Muzyka 432 Hz pomaga w uwalnianiu blokad negatywnej energii i działa jak dobre narzędzie uzdrawiające (dźwięk), uwalniające toksyny.
  • Muzyka 432 Hz pozwala dostroić się do wiedzy o wszechświecie, który jest wokół nas. Dostraja nas w bardziej intuicyjny sposób.
„To znany fakt, że kiedy słuchamy dobrej i kojącej muzyki, nasz mózg reaguje na każde wykonywane przez nas zadanie. Uspokaja nasz mózg i zapewnia zdrowy efekt w naszym życiu”. Mat Fox 
Jak muzyka medytacyjna 432 Hz wpływa na mózg?
wpływ_muzyki_na_twoj_mózg

Uważa się, że muzyka ma potencjał synchronizacji obu półkul naszego mózgu – logicznej i analitycznej lewej półkuli oraz kreatywnej i intuicyjnej prawej półkuli – tworząc to, co naukowcy nazywają „synchronizacją całego mózgu”, maksymalizując nasz potencjał jako myślicieli, artystów, i istot duchowych. Częstotliwość 432 Hz Muzyka medytacyjna wzmacnia percepcję, zwiększa klarowność umysłu i odblokowuje intuicję. Ogólnie rzecz biorąc, udowodniono, że ta częstotliwość solfeggio jest częstotliwością leczniczą, ponieważ zmniejsza niepokój, 

obniża tętno i ciśnienie krwi. Muzyka medytacyjna 432 Hz została zaprojektowana, aby zmienić fale mózgowe, w fale alfa (głęboki stan relaksu), pozwalając umysłowi i ciału odpocząć, daje ci możliwość uwolnienia się od stresu i niepokoju. Otwórz swoje serce i połącz się z chwilą obecną. Muzyka do medytacji 432 Hz może pomóc ci wejść w głębszy stan medytacji i lepiej zrozumieć różne stany medytacyjne.

Podróż przez muzykę i medytację to coś, czego wszyscy powinniśmy spróbować. Twoje ciało, umysł i dusza połączą się ze sobą. Nie tylko to, poprawi się również jakość Twojego życia. Od momentu, gdy zaczniesz medytować przy pomocy 432 Hz, zauważysz zmiany. Aktywuje nasze umysły i pomaga nam się rozwijać zdolności poznawcze z większą jasnością.

Więc nie trać ani sekundy. Postaw na to, aby cieszyć się tymi niesamowitymi korzyściami, słuchając muzyki 432 Hz podczas medytacji!

Zamów już dziś 10 godzin muzyki o częstotliwości 432Hz TU KLIKNIJ