Częstotliwość Solfeggio 417Hz

Witaj w czwartej  części tego wyzwania dotyczącego częstotliwości Solfeggio. Myślę, że już zacząłeś doświadczać w sobie jakiejś zmiany. Jeśli nie ukończyłeś jeszcze częstotliwości 174 Hz, 285 Hz lub 396 Hz, sugeruję, aby wrócić i zacząć w tych właśnie miejscach skali. Teraz nadszedł czas, abyśmy przeszli do kolejnej pięknej częstotliwości – 417Hz. Ta cudowna częstotliwość Solfeggio to wibracje, które mogą przynosić zmiany. Oznacza to początek nowych rozdziałów w Twoim życiu.

Symboliczna ilustracja częstotliwości 417 Hz Solfeggio z geometrycznymi wzorami na pomarańczowym tle.

Następna częstotliwość pomaga usunąć negatywną energię z ciała, z myśli, i z domu. Pomaga cofnąć sytuacje, które miały negatywny wynik. Częstotliwość 417 Hz daje Ci kontakt z nieograniczonym źródłem energii, które pozwala zmieniać Twoje życie. Ta częstotliwość równoważy i leczy czakrę sakralną.

Do medytacji w tej częstotliwości, proponuję używać zestawu słuchawkowego. W tle słychać wiele subtelnych dźwięków, które poprawią wrażenia. Jeśli nie masz zestawu słuchawkowego, nie martw się, nadal możesz wziąć udział w wyzwaniu dla tej wibracji.

Jak wspomniałem wcześniej, możesz użyć grupy na Facebooku do publikowania komentarzy, doświadczeń, pomysłów itp. Wystarczy kliknąć przycisk udostępniania, aby zaprosić znajomych. To jest społeczność ludzi o podobnych poglądach. Wszyscy jesteśmy w tej podróży razem. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, ponieważ jestem tutaj, aby pomóc. 

Mam nadzieję, że te 9 częstotliwości przyniesie Ci uzdrowienie, wgląd i połączenie. W końcu na to zasługujesz.

Poniżej kilka sugestii w jaki sposób słuchać muzyki Solfeggio o częstotliwości 417Hz

 • Zacznij od znalezienia spokojnego miejsca z dala od wszelkich zakłóceń. Może być wszędzie tam, gdzie czujesz się komfortowo. Nie musi być w 100%; po prostu potrzebujesz miejsca, w którym nie będziesz nikomu przeszkadzać, ani nikt nie będzie przeszkadzać Tobie przez około 15 minut.
 • Następnie znajdź wygodne miejsce do leżenia lub siedzenia. Wybierz to, co działa najlepiej dla Ciebie. Niektórzy lubią siedzieć na podłodze lub krześle, podczas gdy inni lubią leżeć. Nie ma dobrej ani złej drogi; po prostu znajdź coś, co najlepiej z Tobą rezonuje.
 • Proponuję używać tej muzyki jako medytacji lub w skupionym, zrelaksowanym stanie. Po prostu pozwól falom częstotliwości zalewać twój umysł, ciało i ducha.
 • Pozwól swojemu umysłowi otworzyć się i obudzić na moc tych uzdrawiających tonów.
 • Jeśli twój umysł błądzi lub zostaje wciągnięty w historię, po prostu sprowadź go z powrotem do muzyki.
 • Rób to, co czujesz najlepiej, aby wyzdrowieć. Jeśli obecnie prowadzisz praktykę medytacyjną, nie ma potrzeby tworzenia nowej tylko w tym celu. Miej muzykę odtwarzaną w tle, gdy robisz to w zwykły sposób. Najważniejszą rzeczą jest relaks.
 • Sugerowany czas słuchania to minimum 15 minut. Jeśli chcesz popracować dłużej, możesz. Nie ma magicznego czasu na słuchanie, ale posiadanie minimum 15 minut pozwala doświadczyć korzyści przez jakiś czas. Możesz to zrobić również o każdej porze dnia.
 • Lubię medytować rano i wieczorem, ale znajdź to, co działa najlepiej dla Ciebie. Cokolwiek wybierzesz, staraj się, aby każdego dnia było tak samo.
 • Bądź konsekwentny w swojej praktyce, a zobaczysz korzyści. 

7 Niesamowitych korzyści częstotliwości Solfeggio 417Hz o których powinieneś wiedzieć

417Hz – Ta wspaniała częstotliwość Solfeggio znana jest również z uzdrawiania i równoważenia czakry sakralnej, czyli naszego drugiego centrum energii. To częstotliwość, która może przynieść zmiany, wyznacza początek nowych początków w życiu i jest tak potężna, że może odwrócić i cofnąć negatywne wydarzenia.

Korzyści płynące ze słuchania częstotliwości Solfeggio 417Hz :

 1. Usuwa negatywną energię z ciała.
 2. Usuwa negatywną energię z domu i biura.
 3. Usuwa negatywne myśli i wzorce w zachowaniu.

 

4. Cofa sytuacje z negatywnymi rezultatami.

5. Ułatwia zmiany w tobie i w innych.

6. Pomaga w wyjściu z traumy.

7. Równoważy i leczy czakrę sakralną.

Niech ta niesamowicie potężna częstotliwość wibruje i dostraja twoją czakrę sakralną i usuwa wszelkie negatywne nastawienie, negatywną energię, blokady i emocje. Poniżej znajduje się 417Hz “Pozytywne zmiany w krótkim czasie”, które zostało zaprojektowane specjalnie do snu.