Muzyka Medytacyjna: 639Hz Częstotliwość Czakry Serca

Zobacz korzyści płynące z harmonizacji czakry serca!

Jak dobra jest częstotliwość wibracji 639 Hz?

Jakie korzyści możemy uzyskać słuchając częstotliwości Solfeggio 639 Hz?

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o częstotliwości Solfeggio 639 Hz, to jest to odpowiedni artykuł dla Ciebie.

Nasz wszechświat, od słońca przez gwiazdy po urządzenie, na którym to czytasz, składa się z energii i wibracji. A czym jest częstotliwość muzyczna? To kolejna forma wibracji.

Wiemy, że muzyka wpływa na umysł i ciało. Rzeczywiście, dlatego muzyka zawsze była fundamentalną częścią ludzkiej egzystencji. Od wczesnej gry na perkusji po złożone kompozycje orkiestrowe muzyka rezonuje z życiem.

To nie przypadek, że pewne dostrojenie, określone częstotliwości mają określone skutki. W końcu dlaczego ci mnisi benedyktyni z XI wieku dostroili swoje pieśni, które w istocie były ich modlitwami do siły wyższej, do Solfeggio?

Te częstotliwości mają moc, aby zmienić twoje życie, złagodzić twoje emocjonalne i fizyczne dolegliwości oraz połączyć cię z wszechświatem. To takie proste, jak słuchanie muzyki. Przeczytaj więcej o tym, jak częstotliwości Solfeggio mogą Ci pomóc.

„Dotknij swojej wewnętrznej przestrzeni, która jest nicością, cichą i pustą jak niebo; to jest twoje wewnętrzne niebo. Kiedy już osiądziesz na swoim wewnętrznym niebie, wrócisz do domu i w Twoich działaniach, w Twoim zachowaniu pojawi się wielka dojrzałość. Wtedy cokolwiek robisz, ma w sobie łaskę. Zatem wszystko, co robisz, jest samo w sobie poezją. Żyjesz poezją; twoje chodzenie staje się tańcem, twoja cisza staje się muzyką ”.
Osho

Czym jest Częstotliwość 639 Hz

Częstotliwość 639 Hz jest używana do równoważenia centrum energii znanego jako czakra serca. Ta częstotliwość może być wykorzystywana do przyciągania miłości, poprawy komunikacji, tworzenia harmonijnych relacji społecznych i osobistych, a także do leczenia zniszczonych relacji i ludzi wokół nas.

Mówi się, że 639 Hz zwiększa twoją zdolność do budowania głębokich, znaczących i harmonijnych relacji z innymi. Poprawia się komunikacja, zrozumienie, tolerancja i miłość. To częstotliwość społeczna. Może przemienić najbardziej niespokojne serce we współczujące kochające serce – pełne pozytywnej energii.

Ta częstotliwość pomoże ci w twojej podróży medytacyjnej. Kiedy medytujesz razem z muzyką, dostrojoną do tej częstotliwości, pozwól odejść wszystkim negatywnym uczuciom w swoim sercu i obserwuj, jak staje się czułe, pełne miłości i pozytywności. Kiedy słuchasz muzyki dostrojonej do tej częstotliwości, uśmiechaj się do swojego serca. Zobacz swoje serce jak kwiat, świeży, pełen miłości, pełen zapachu promieniującego do świata.

„Medytacja nie przeniesie Cię do innego świata, ale ujawni najgłębsze i najbardziej niesamowite wymiary świata, w którym już żyjesz. Spokojne kontemplowanie tych wymiarów i wprowadzanie ich w służbę współczucia i dobroci jest właściwą drogą do robienia szybkich postępów zarówno w medytacji, jak i w życiu ”.
Mistrz Zen Hsing Yun

Zalety częstotliwości Solfeggio 639 Hz

  • Umożliwia tworzenie harmonijnych relacji międzyludzkich.
  • Ten ton można wykorzystać do rozwiązywania problemów w związkach – w rodzinie, między partnerami, przyjaciółmi.
  • Mówiąc o procesach komórkowych, częstotliwość 639 Hz można wykorzystać do zachęcenia komórki do komunikowania się z otoczeniem.
  • Poprawia komunikację, zrozumienie, tolerancję i miłość.
  • Wzmacnia miłość

639 Hz można wykorzystać do wzmocnienia pozytywnej energii i połączenia z wiecznym płomieniem miłości. Zaczniesz emitować potężną energię, z którą ludzie chcą się połączyć.

„Praktyka uważności oznacza, że w każdej chwili w pełni angażujemy się w bycie obecnym TU I TERAZ; zapraszając się do obcowania z daną chwilą z pełną świadomością, z zamiarem ucieleśnienia, jak najlepiej, orientacji spokoju, uważności i spokoju tu i teraz ”.
Jon Kabat-Zinn

Niezależnie od tego, czy wolisz słuchać tej częstotliwości jako muzyki w tle podczas codziennych czynności, czy towarzyszyć ma Tobie podczas snu, każda częstotliwość Solfeggio ma unikalne, podnoszące na duchu i kojące efekty, z których bez wątpienia będziesz się cieszyć. Wszystkie 9 częstotliwości Solfeggio można znaleźć w moim projekcie „ Matryca Energetyczna ”.

Doświadcz czystej miłości i pozytywnej energii, praktykując prowadzone medytacje dla Czakry Serca i słuchając muzyki w czystej częstotliwości Solfeggio 639 Hz.