7 niesamowitych zalet częstotliwości Czakry Gardła 741 Hz

Muzyka do medytacji: 7 niesamowitych korzyści częstotliwości Czakry Gardła 741 Hz

Dlaczego dokładnie częstotliwość Czakry Gardła (Solfeggio 741 Hz) jest ważna? Jakie są zalety tej niesamowitej częstotliwości?

Dźwięk to jedna z najczystszych istniejących form energii. Inspiruje nas, podnosi na duchu, pomaga nam komunikować się i wyrażać siebie, a nawet leczyć na głębokim poziomie. Częstotliwości Solfeggio to zbiór dźwięków muzycznych, które pochodzą od historycznych mnichów gregoriańskich, którzy śpiewali różne tony częstotliwości podczas praktyk religijnych.

„Muzyka daje duszę wszechświatowi, skrzydła umysłowi, lot wyobraźni, a wszystkiemu innemu życie”. Platon

wpływ_muzyki_na_twoj_mózg

Zdefiniujmy 741 Hz Solfeggio

Mówi się, że częstotliwość 741 Hz pomaga zamkniętym lub zablokowanym osobom otworzyć się emocjonalnie, uwalniając ich zdolność do wyrażania siebie. Znany dźwięk również jako Ton „Sol” (c =do, d= re, e= mi, f= fa, g= sol, a= la, h= si, c= do), reprezentuje siłę wyrażania siebie, która ma promować czyste, stabilne i zdrowsze życie.

 

Częstotliwość 741 Hz może być również wykorzystana na poziomie duchowym do rozwinięcia intuicji i „szóstego zmysłu”. Częstotliwości Solfeggio są również znane jako częstotliwości święte i są używane w tym bezpłatnym, relaksującym kanale muzycznym, aby poprawić codzienną medytację. Aby uzyskać maksymalne korzyści, zalecam słuchać tej muzyki do medytacji przez słuchawki.

741 hz Solfeggio działa jak odpychający magnes na toksyny, negatywne emocje, złość, zazdrość, kłamstwa i wszystko, co powoduje negatywność w naszym życiu. Jest to również częstotliwość czakry gardła, czakry prawdy. Jest ona często zablokowana przez kłamstwa, które wmawiamy sobie i innym. 

„Muzyka dostarcza przyjemność, bez której natura ludzka nie może się obejść”. Konfucjusz

Zalety częstotliwości Solfeggio 741 Hz

Muzyka dostrojona do częstotliwości 741 Hz pomaga w oczyszczaniu organizmu i wyrażaniu siebie. Pomaga również obudzić intuicję i promować życie w sposób prosty i czysty.

  • Ta częstotliwość jest idealna, jeśli zmagasz się ze zdrowym stylem życia, wyrażaniem kreatywności lub mówieniem prawdy.
  • Mówi się, że ta wibracja dźwiękowa jest również przydatna przy próbach rozwiązywania problemów, ponieważ zwiększa jasność umysłu.

 

  • Jest to również częstotliwość czakry gardła, czakry prawdy i wyrażania siebie.
  • Działa jak zbroja ochronna, chroniąca przed negatywnością, aby coś pozytywnego mogło zająć jej miejsce.
  • Oczyszcza komórkę („Solve polluti”) z toksyn. Częste używanie 741 Hz prowadzi do zdrowszego, prostszego życia, a także do zmian w diecie w kierunku pokarmów, które nie są zatrute różnymi rodzajami toksyn.
  • 741 Hz uwalnia nas od ograniczeń emocjonalnych, ale także usuwa toksyny i promieniowanie elektromagnetyczne z naszych komórek. Promuje zdrowsze i bardziej stabilne życie, zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie.


Mówi się, że 741 Hz to częstotliwość, która pomaga odtruć organizm ze wszystkich rodzajów zanieczyszczeń, w tym wirusowych, grzybiczych, bakteryjnych i elektromagnetycznych. Jeśli zmagasz się z chronicznymi bólami, Solfeggio 741 Hz pomaga uwolnić toksyny, negatywne emocje, złość, zazdrość, poczucie winy i wszystko, co przynosi negatywne skutki w naszym życiu.

„Muzyka to najsilniejsza forma magii”. Marilyn Manson

UZDRAWIANIE TARCZYCY WEDŁUG BOSKIEGO LEKARZA - Anthony William
Kliknij w zdjęcie i zobacz opis książki

Uzyskaj dostęp do prowadzonych medytacji z panelu
czakry gardła, klikając w przycisk poniżej.