396 Hz Częstotliwość Czakry Podstawy

Jaki jest sekret muzyki 396 Hz? Co częstotliwość czakry podstawy 396 Hz może zrobić dla naszego organizmu?

W tym artykule dowiesz się więcej o jednej z najlepszych częstotliwości Solfeggio. Dowiesz się jakie przynosi ona korzyści dla naszego organizmu.

Nasz wszechświat, od słońca przez gwiazdy po urządzenie, na którym to czytasz, składa się z energii i wibracji. Wiemy, że muzyka wpływa na umysł i ciało. Rzeczywiście, dlatego muzyka zawsze była fundamentalną częścią ludzkiej egzystencji. Od wczesnej gry na perkusji, po złożone kompozycje orkiestrowe muzyka rezonuje z życiem.
To nie przypadek, że pewne dostrojenie, określone częstotliwości, mają określone skutki. Te częstotliwości, mają moc, aby zmienić twoje życie, złagodzić twoje emocjonalne i fizyczne dolegliwości oraz połączyć cię z wszechświatem. 

To tak proste, jak słuchanie muzyki. Dowiedz się więcej z artykułu  „Starożytna Skala Solfeggio”.

„Gwałtowny umysł, który reaguje wrażliwie na małe rzeczy, wskazuje na myślenie,
które utraciło swoją duchową siłę.
Medytacja przywraca tę moc.”
Przestrzeń wewnętrzna

Co to jest muzyka o częstotliwości 396 Hz?

Mówi się, że częstotliwość 396 Hz zamienia smutek w radość, a także wyzwala zmagazynowaną energię z korzystnymi skutkami oczyszczania poczucia winy i strachu, które często stanowią jedną z podstawowych przeszkód w realizacji i osiągnięciu celów.

Kiedy medytujesz na tej Częstotliwości Solfeggio, ustal zamiar uwolnienia wszelkich negatywnych emocji, które Cię powstrzymują. Skoncentruj się na dźwiękach tej relaksującej muzyki medytacyjnej i pozwól im pracować z twoim systemem, wtedy uwolnisz się od strachu i żalu, przechodząc do nowego początku.

Słuchanie muzyki dostrojonej do tej częstotliwości jest najbardziej pomocne, gdy chcesz poczuć się bardziej uniesiony, bezpieczny i nadać mocy swoim celom i marzeniom.

„Szukaj prawdy w medytacji, a nie w zakurzonych księgach.
Aby ujrzeć księżyc, spójrz w niebo, a nie na sadzawkę”

Przysłowie perskie

Jak działa 396 Hz

Częstotliwość 396 Hz Solfeggio jest jedną z podstawowych częstotliwości używanych w leczeniu dźwiękiem. Ta częstotliwość oczyszcza poczucie zła, które często stanowi jedną z podstawowych przeszkód w realizacji. Muzyka o częstotliwości 396 Hz jest pomocna w tworzeniu silnego pola magnetycznego energii, które pomaga i daje moc do realizacji naszych marzeń.
Ta częstotliwość jest również używana do budzenia i przekształcania żalu w radość. Częstotliwość 396 Hz jest związana z czakrą korzenia, naszym głównym centrum energii i służy do jego równoważenia.

Zalety częstotliwości Solfeggio 396 Hz

 • Daje siłę Twoim celom.
 • Usuwa poczucie winy, nawet poczucie winy tkwiące głęboko w podświadomości.
 • Podnosi twoją zdolność znalezienia wewnętrznego spokoju.
 • Pomaga przezwyciężyć strach, który zwykle jest główną przeszkodą w realizacji naszych marzeń i celów.
 • Uwalnia od podświadomych negatywnych przekonań i myśli.
 • Służy do równoważenia czakry korzenia.
 • Zamienia smutek w radość.

„Jeśli będziesz medytować, wcześniej czy później napotkasz miłość. Jeśli głęboko medytujesz, wcześniej czy później zaczniesz odczuwać rodzącą się w tobie ogromną miłość,
której nigdy wcześniej nie zaznałeś. ”

Osho

Muzyka, która wibruje z odpowiednią częstotliwością, może mieć pozytywny wpływ na twoją materię, czyli na twój umysł i ciało.

Słuchaj częstotliwości przez 15-60 minut codziennie przez następne siedem dni.

Możesz to robić używając nagrań jako muzyki w tle, wykonując swoje codzienne czynności takie jak: gotowanie, sprzątanie itp. Jednak, najlepiej jest słuchać tych  nagrań przy porannej gimnastyce, wykonując ćwiczenia jogi, praktykując medytację lub po prostu relaksując się przed zaśnięciem.

Słuchaj tej częstotliwości przez 15-60 minut codziennie przez następne siedem dni.

Możesz to robić używając nagrań jako muzyki w tle, wykonując swoje codzienne czynności takie jak:
gotowanie, sprzątanie itp. Jednak, najlepiej jest słuchać tych  nagrań przy porannej gimnastyce, wykonując ćwiczenia jogi,
praktykując medytację lub po prostu relaksując się przed zaśnięciem.

Pozwól tej niesamowicie potężnej częstotliwości wibrować, dostroić i oczyścić twoją czakrę korzenia.
Wyznaczaj i realizuj swoje cele. pozbądź się poczucia winy, nawet poczucia winy tkwiącego głęboko w podświadomości. Podnieś swoją zdolność odnajdywania wewnętrznego spokoju. Uwolnij się od strachu, który zwykle jest główną przeszkodą w realizacji naszych marzeń i celów. Uwolnij się od podświadomych negatywnych przekonań i myśli.

PANEL CZAKRY PODSTAWY/KORZENIA:

 1. Przygotowanie do medytacji 
 2. Pozycje medytacyjne
 3. Medytacja czakry podstawy z afirmacjami
 4. Medytacja wieczorna synchronizująca
 5. Medytacja Drzewo Życia z afirmacjami
 6. Medytacja Ziemi z afirmacjami
Medytacje Czakry Podstawy 136,1Hz - 396Hz (Panel VIP)