Medytacja Czakr - Programowanie Matrycy

Twoje zdrowie jest jedną z najważniejszych rzeczy, o które musisz zadbać. Z tego powodu wiele osób robi wszystko, co w ich mocy, aby uzyskać idealną równowagę substancji chemicznych w organizmie, w celu uzyskania doskonałego zdrowia. Należy również wziąć pod uwagę, że wielu ludziom trudno jest się zrelaksować i kontrolować swoje emocje. Musisz pamiętać, że złość może przyczynić się do złego stanu zdrowia i jest to emocja, którą powinieneś jak najbardziej zminimalizować. Ważne jest, abyś nigdy nie był zły, jeśli nie musisz być zły, aby zrównoważyć swoje duchowe ja i promować dobre zdrowie i dobre uzdrowienie.

Obecnie wiele osób nie uczestniczy w różnego rodzaju medytacjach, aby osiągnąć równowagę w swoich emocjach, a także w duchu. Musisz wziąć pod uwagę, że medytacja może przynieść wiele wspaniałych korzyści dla twojego ciała. Dzięki medytacji będziesz mógł bardziej się zrelaksować i skutecznie kontrolować swoje emocje i nigdy nie złościć się, jeśli nie musisz być zły. Nie marnując cennej energii na złość, możesz umieścić wszystkie te negatywne energie i przekształcić je w pozytywne energie, które mogą być przydatne w Twoim codziennym życiu. Zawsze pamiętaj, że nic nie zużywa więcej energii niż złość.

Nasze własne fizyczne ciało posiada mądrość, której brakuje nam, zamieszkującym je. Wydajemy mu rozkazy, które nie mają sensu.

Tak więc, jeśli masz problemy z kontrolowaniem swoich emocji, problemy z relaksacją lub po prostu chcesz doświadczyć jedności ze sobą, musisz spróbować medytacji czakr.

Medytacja czakr zyskuje obecnie popularność ze względu na korzyści zdrowotne, jakie daje. Nie tylko będziesz mieć lepsze zdrowie, ale także będziesz żyć szczęśliwszym życiem dzięki medytacji czakr. Bardzo ważne jest, abyś codziennie wykonywał medytację czakr przez co najmniej 

30 minut, aby osiągnąć duchowe uzdrowienie, a także stabilność emocjonalną.

Nauka medytacji czakr jest łatwa i każdy może to zrobić. Wszystko, czego potrzebujesz, to słuchawki i cichy pokój w którym nikt nie będzie Ci przeszkadzać przez co najmniej 30 minut, a także przyda się odrobina wyobraźni, a wtedy sprawisz że znikniesz.

Zanim zaczniesz praktykować medytację czakr, musisz wiedzieć, że istnieje pewna wiedza. Przede wszystkim musisz wziąć pod uwagę, że w twoim ciele znajduje się siedem głównych czakr. Uważa się, że te czakry są bardzo ważną częścią twojego ciała, która musi być zrównoważona, aby promować dobre zdrowie. Siedem głównych czakr to: Sahasrara (korona), Ajna (między brwiami), Vishudda (gardło), Anahata (serce), Manipura (pępek), Svadisthana (sakralna) i Muladhara (korzeń). Musisz wiedzieć, jak otworzyć swoje siedem czakr, aby promować równowagę duchową i dobre zdrowie fizyczne, i tu właśnie pojawia się Medytacja Czakr.

To co czujemy, myślimy i czym jesteśmy jest w dużej mierze zdeterminowane stanem naszych bezkanałowych gruczołów i wnętrzności.

Aby to zrobić, musisz wyobrazić sobie wirujące światło związane z każdą czakrą. Zacznij od Muladhary i kieruj się aż do Sahasrary. Musisz także wiedzieć, jaki kolor światła jest powiązany z każdą czakrą.

Sahasrara (korona) – Fiolet

Ajna (brwi) – Indygo, ciemnoniebieski

Vishudda (gardło) – bladoniebieski

Anahata (serce) – Szmaragdowo-zielony

Manipura (pępek) – Złoty żółty

Svadisthana (sakralny) – pomarańczowy

Muladhara (root) – czerwony

Powinieneś również pamiętać, że będzie to wymagało odpowiednich praktyk oddechowych, aby z powodzeniem wykonywać medytację czakr. Oto kilka rzeczy, które musisz wiedzieć o medytacji czakr.

Siedem okrągłych symboli czakr w kolorach tęczy rozmieszczonych pionowo na czarnym tle, tworzących wizualizację przepływu energii w ciele.

Czy chcesz zacząć praktykować medytację czakr?

Wybierz jedną z siedmiu czakr, nad którą chcesz popracować.

Aby dowiedzieć się więcej co da Ci praca z każdą pojedynczą czakrą, możesz nacisnąć Tutaj i przejść do podstaw matrycy energetycznej. 

Medytacja czakr krok 1:

Kiedy już wiesz nad którą czakrą chcesz pracować w medytacji czakr, możesz użyć medytacji prowadzonych do uzdrawiania czakr, albo samej muzyki. Aby zwiększyć swoje doświadczenie i korzyści z medytacji czakr, połóż się lub usiądź w wygodnej pozycji, zamknij oczy i weź kilka głębokich wdechów i wydechów. Wyobraź sobie strunę o kolorze czakry pochodzącą ze środka ziemi i łączącą się z twoją czakrą. Poczuj, jak powoli wypełnia ona twoją czakrę czystą energią. Wyobraź sobie energię przepływającą z ziemi do twojej czakry. Kiedy czujesz, że twoja czakra jest pełna energii, czas się przełączyć. 

Zacznij wyobrażać sobie, że negatywna energia, która znajduje się w twojej czakrze nad którą pracujesz, płynie z powrotem do ziemi i jak powoli twoja czakra oczyszcza się z negatywnych energii, zachowaj ten obraz jeszcze przez kilka minut.

 

Medytacja czakr krok 2:

Następnie pozostań w tej przestrzeni jeszcze przez kilka chwil oddychając i czując swoje ciało, powoli obudź swoje ciało i świadomy umysł. a potem otwórz oczy, dziękuj ziemi za piękną czystą energię, którą ci dała.

To jest jedna praktyka medytacji czakr, istnieje wiele praktyk medytacji czakr, każda z nich będzie miała inny wpływ na twoje czakry, twoje ciało i umysł.

W przyszłości będziemy przeprowadzać więcej praktyk medytacji czakr, więc bądź ze mną w kontakcie!

Mam nadzieję, że podobała Ci się lektura, jeśli tak, daj mi znać w komentarzach poniżej!

Arigato!

Jeśli chcesz, możesz zapisać się do mnie na listę, aby mieć cały czas aktualne wiadomości, informacje i kontakt ze mną:

Lista
function impleBOTcheckFORM(f){if(f.email.value==''){ alert('Nie podałeś/aś adresu e-mail.'); return false; }if( (f.email.value.indexOf('@',1)==-1)||(f.email.value.indexOf('.',1)==-1) ) { alert('Podałeś/aś błędny adres e-mail.'); return false; }if(f.name.value==''){ alert('Nie podałeś/aś swojego imienia.'); return false; }if(f.lastname.value==''){ alert('Nie podałeś/aś swojego nazwiska.'); return false; }if(f.custom_1.value==''){ alert('Wypełnij pole Co byś chciał/a zmienić w swoim życiu ?. '); return false; }if(f.custom_2.value==''){ alert('Wypełnij pole Jak znalazłeś/aś "Zew Ducha". '); return false; }if(f.pp.checked==false){ alert('Musisz zgodzić się z Polityką Prywatności.'); return false; } ga('send', 'pageview', '/goal/implebot/POST/'+f.uid.value); return true; }
Email
Imię
Nazwisko
Co byś chciał/a zmienić w swoim życiu ? wszystkozdrowie swój charakterpracępartnerawszystko jest u mnie w porządku
Jak znalazłeś/aś "Zew Ducha" youtubewyszukiwarka googlefacebookinstagramznajomy/a polecił/a
Zgadzam się z polityką prywatności