Częstotliwość Solfeggio 285Hz

Witam Ciebie w drugiej części tego wyzwania dotyczącego częstotliwości Solfeggio. Mam nadzieję, że pierwsza część, była dla Ciebie niesamowitą podróżą. Jeśli jeszcze nie doświadczałeś/aś 174hz, to proponuję kliknąć tutaj i zacząć od początku. Pomoże Ci to zrozumieć, co tutaj robimy. Tworzymy podróż, a nie wyścig. 

Symboliczna ilustracja częstotliwości 285 Hz Solfeggio z geometrycznymi wzorami kwiatu życia na ciemnoniebieskim tle.

Teraz nadszedł czas, abyśmy przeszli na kolejną częstotliwość 285 Hz. Ta częstotliwość służy do odmładzania ciała. Częstotliwość 285 Hz jest skierowana na Twoje pole energetyczne.

Pomaga w szybkim gojeniu się oparzeń, złamań, zwichnięć, skaleczeń i innych urazów. Jest to najbardziej korzystne w przypadku dziur i innych problemów w Twojej aurze lub w polu energetycznym.

Wpływa na pola energetyczne, wysyłając wiadomości do uszkodzonych narządów/tkanek. Pozostawia organizm odmłodzony i doenergetyzowany, a także wzmacnia system odpornościowy.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o częstotliwościach solfeggio, upewnij się, że odwiedziłeś stronę główną tej 9-stopniowej skali.

Podałem tam krótki opis i czego można się spodziewać po tych 9 częstotliwościach.

Jak wspominałem wcześniej, możesz użyć grupy na Facebooku do publikowania komentarzy, doświadczeń, pomysłów itp. Wystarczy kliknąć przycisk udostępniania, aby zaprosić znajomych. To jest społeczność ludzi o podobnych poglądach. Wszyscy jesteśmy w tej podróży razem. Wszelkie pytania proszę kierować do mnie, ponieważ jestem tutaj, aby pomóc. Mam nadzieję, że te 9 częstotliwości, przyniesie Ci uzdrowienie, wgląd i połączenie. W końcu na to zasługujesz.

Poniżej kilka sugestii w jaki sposób słuchać muzyki Solfeggio o częstotliwości 285Hz

 • Zacznij od znalezienia spokojnego miejsca z dala od wszelkich zakłóceń. Może być ono wszędzie tam, gdzie czujesz się komfortowo.
 • Miejsce nie musi być w 100% całkiem wyciszone. Po prostu potrzebujesz miejsca w którym nie będziesz przeszkadzał innym, albo inni nie będą przeszkadzali Tobie, przez około 15 minut.
 • Następnie potrzebujesz znaleźć wygodne miejsce do leżenia lub siedzenia. Znajdź to, co działa najlepiej dla Ciebie. Niektórzy lubią siedzieć na podłodze lub krześle, podczas gdy inni lubią leżeć. Nie ma dobrej ani złej drogi, po prostu znajdź coś, co działa najlepiej dla Ciebie.
 • Następnie posłuchaj ścieżki o częstotliwości 285 Hz. Słuchawki nie są wymagane.  Mogą one pomóc Ci poprawić wrażenia słuchowe i stymulację dźwięku, ale jeśli ich nie masz, nie martw się.
 • Eksperymentuj z głośnością częstotliwości. Uzdrawiającą muzykę najlepiej ustawić na niską lub średnią głośność. Jeśli słuchasz przez zestaw słuchawkowy, nie nastawiaj, aby było zbyt głośno. Proponuję używać tej muzyki jako medytacji lub w skupionym, zrelaksowanym stanie.
 • Po prostu pozwól falom częstotliwości zalać Twój umysł, ciało i ducha. Pozwól swojemu umysłowi otworzyć się i obudzić na moc tych uzdrawiających tonów.
 • Jeśli Twój umysł błądzi lub zostaje wciągnięty w historię, po prostu sprowadź go z powrotem do muzyki. Rób to z czujesz się  najlepiej z zamiarem uzdrowienia.
 • Jeśli obecnie prowadzisz praktykę medytacyjną, nie ma potrzeby Tworzenia nowej tylko w tym celu.
 • Niech muzyka gra w tle, gdy wykonujesz zwykłe ćwiczenia. Najważniejszą rzeczą jest relaks.
 • Sugerowany czas słuchania to minimum 15 minut. Jeśli chcesz popracować dłużej, możesz. Nie ma magicznego czasu na słuchanie, ale posiadanie minimum 15 minut pozwala doświadczać korzyści przez pewien czas.
 • Możesz to zrobić również o każdej porze dnia.
 • Lubię medytować rano i wieczorem, ale Ty znajdź taką porę, która działa najlepiej dla Ciebie.
 • Cokolwiek wybierzesz, staraj się, aby każdego dnia było tak samo.
 • Bądź konsekwentny w swojej praktyce, a zobaczysz korzyści.